BANNER2
BANNER1-2
BANNER3-1

SHPALLJA E PRODUKTEVE

Rreth Nesh

*Fabrika Yueqing Tongda Wrie Electric (selia) u themelua në vitin 1990 *Biznesi ynë kryesor është zhvillimi dhe prodhimi i çelsave të kontrollit industrial, të tillë si Micro Switch, Roker Switch, Phone Hook Switch, Push Button Switch, Tact Switch, Frefrigerator switch e kështu me radhë.*Produktet tona kanë kaluar testimin e UL, C-UL, ENEC, VDE, KC, CE, CB, TUV, CQC, EX (certifikim kundër shpërthimit) dhe çertifikata të tjera të sigurisë vendase ose mbarëbotërore.*i cili është miratuar nga klientët tanë (markat e famshme kineze si Media, Supor, LG Tianjing, Okin, Joyoung, Povos, Wirlpool, SEB France, Teka etj.) dhe po fiton famë nga cilësia e mirë e produktit tonë.

lajmet e fundit